A Z    I S K O L A

D O L G O Z Ó I

 

 

TANÁROK

 

 

Név

Vezetői feladatok

O.f.

Tanár

Tanító

1

Bogár Gyöngyi

 

3.a

 

tanító

2

Cseh Judit

 

 

 

tanító

3

Dr. Kerekesné Papp Katalin

természettudományos munkaközösség vezető

5.b

technika, biológia természetismeret

 

4

Dubán Elvira

 

3.c

 

tanító

5

Faludi Ildikó

 

6.b

magyar, angol

 

6

Forray Attila

 

 

testnevelés

 

7

Geszler Józsefné

osztályfőnöki munkaközösség vezető

8.a

földrajz

tanító

8

Gubola Krisztina

 

 

angol

 

9

Halász Henrietta

természetismereti munkaközösség vezető

 

 

tanító

10

Horváth Lászlóné

 

4.a

 

tanító

11

Horváthné Molnár Ágnes

anyanyelvi munkaközösség vezető

2.a

 

tanító

12

Huisz Csilla

humán munkaközösség vezető

5.a

magyar, történelem, hon- és népismeret

 

13

Huszkó Zsolt

 

 

 

tanító

14

Ioana-Kovács Kóra

 

 

 

tanító

15

Mentőné Balogh Szilvia

 

 

fejlesztő pedagógus

 

16

Mészárosné S. Zsuzsa

 

7.a

testnevelés, biológia

 

17

Nagy Andrea

 

 

 

tanító

18

Némethné Virág Gyöngyi

alsós munkaközösség vezető

4.c

 

tanító

19

Neurohné Radnóti Anikó

 

 

 

tanító

20

Ódorné Gavalovics Erika

 

 

 

tanító

21

Patakiné Tóth Irén

 

 

magyar, történelem hon- és népismeret

 

22

Petrik Csilla

intézményvezető helyettes

 

 

tanító

23

Pokorny Gyöngyi

 

 

 

tanító

24

Riemer Andrea

 

 

 

tanító

25

Simon Edina

DÖK segítő

7.b

testnevelés, biológia

 

26

Simonné Kántor Judit

 

 

angol

 

27

Spisákné Ferencz Erika

 

1.a

 

tanító

28

Szabó József

intézményvezető helyettes

 

informatika, könyvtár

 

29

Szabó Márta

 

3.b

 

tanító  

30

Szakál Ibolya

 

2.b

 

tanító  

31

Tamás Gábor

 

 

matematika, informatika

 

32

Tóth András

intézményvezető

 

történelem, etika, könyvtár

 

33

Varga Attila

 

 

 

tanító

34

Vargáné Ipacs Ágnes

 

 

 

tanító   

35

Vassné Bazsó Csilla

 

 

 matematika, fizika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEDAGÓGIAI MUNKÁT SEGÍTŐ DOLGOZÓK

 

 

Név

Feladatkör

1

Kosztolányi Sarolta

pedagógiai asszisztens

2

Szekeres Mónika

iskolatitkár

3

Grosek Károly

rendszergazda

4

Blahó Tamásné

pedagógiai asszisztens

5

 

könyvtáros