R Ó L U N K ,

A L A P Í T V Á N Y U N K

RÓLUNK ÍRTÁK

>> SZERETETTEL GONDOLUNK RÁTOK!

BOLDOG ISKOLA, BOLDOGSÁGÓRÁK

Leírás: D:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\boldogságórák a szentgyörgyiben\IMG_1001.jpg

·       Boldogságórák 3-6 éveseknek

·       Boldogságórák 6-10 éveseknek

·       Boldogságórák 10-14 éveseknek

„Többet szeretnénk nyújtani a gyermekeinknek, mint a testi egészség. Azt akarjuk, hogy az életükben minél több szeretet, barátság, és nemes cselekedet legyen. Azt szeretnénk, hogy lelkesek legyenek a tanulásban, képesek legyenek szembeszállni a kihívásokkal. Azt szeretnénk, hogy a gyerekeink hálásak legyenek azért, amit tőlünk kaptak, de büszkék legyenek a saját eredményeikre is. Azt akarjuk, hogy a jövőbe vetett hittel nőjenek fel, a kalandok szeretetével, igazságérzettel, és elég bátorsággal, hogy e szerint az igazságérzet szerint cselekedjenek. Azt kívánjuk nekik, hogy elég szilárdak legyenek, hogy szembe tudjanak nézni az akadályokkal és hibákkal, ami a felnőtté válással jár. Azt Szeretnénk, hogy jó szülőkké váljanak, amikor eljön az ideje. Az a legmélyebb reményünk, hogy az ő életminőségük jobb lesz, mint a sajátunk, és a legbensőbb fohászunk, hogy birtokolják az összes erősségünket és csak keveset a gyengeségeinkből.”

Martin Seligman

ALAPÍTVÁNYUNK

ALAPÍTVÁNYUNK NEVE: SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA ALAPÍTVÁNY

ADÓSZÁM: 18162675-1-42

SZÁMLASZÁM: 11716008-20089065-00000000

Felajánlásaikat a fenti számlaszámunkra utalva tehetik meg.

·       >> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Alapítvány 2015 évi Beszámoló (PK-141)

·       >> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Alapítvány 2016 évi Beszámoló (PK-241)

·       >> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Alapítvány 2017 évi Beszámoló (PK-342)

·       >> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Alapítvány Szakmai beszámoló - 2017