O S Z T Á L Y O K

 

 

ALSÓ TAGOZAT

1.A
Osztályfőnök: Spisákné Ferenc Erika

1.B
Osztályfőnök: Vargáné Ipacs Ágnes

Aranyász Nikol

Biró Violetta

Bátorfi Boldizsár István

Borbély Csaba

Berneczei Mihály Ádám

Burani Kosay Omaro Ahmed

Drapos Ágnes Amanda

Dán Péter Patrik

Faludy Blanka

Drexler Mór Sándor

Fekete Zsombor Zsigmond

Fülöp Dóra

Gombos Olivér

Goldoványi-Torma Viktória Luna

Hoffmann Dávid

Gondos Norbert

Jung Albert

Gyurik Dominika

Kalmár Fruzsina

Kadók Flóra Irén

Moldoványi Dóra

Kis Bence Zalán

Rafael József Armandó

Németh Roland

Rózsa Máté

Piszmán Kende Bendegúz

Strempel Boglárka

Rigó-Nagy Zsombor

Szabó Dániel

Siegl Kende Mátyás

Szelecz Patrik

Sivák Csanád

Szilárdi József Konrád

Szabó Lilla Tünde

Tzanev-Nemes Miklós

Szabó-Csomor Dorián

Vuong Bao Uyen

Városi Belián Mór

Zöldréti Péter Szabolcs

Vizsolyi Benedek

 

Zsolnay-Vass Barnabás

 

2.A
Osztályfőnök: Horváthné M. Ágnes

2.B
Osztályfőnök: Szakál Ibolya

Balla Máté István

Balogh Lehel

Béres Barnabás

Buczkó Milán

Berlik Bodza Klára

Fedoran Zoltán Dávid

Horváth Lilla Panna

Horváth Zoltán Máté

Horváth Fülöp

Irha József Szilveszter

Horváth Barbara

Izsák Bence Zsolt

Kádár Dóra

Karkus Emili Ajsa

Kerekes Zétény

Karkus Szonja

Kiss Jázmin

Kasza Lőrinc

Kiss Nóra

Kocsis Roland

Kovács Dávid

Muszti Róza

Kovács Kristóf György

Muszti Vince

Kozák Roland Antónió

Müller Tímea

Lévai Lilian

Nghiem Quang Nam

Lődi Lili Boróka

Rapi Miklós Tóbiás

Madar Anszumán Krisztián

Sikó Márk

Marczinkech Lotti

Szabó Szikszay Ákos

Mógor Máté

Száraz Nesztor

Molnár Gereben Gábor

Tamási Tímea Bernadett

Müller Gréta Dóra

Tanos Petrik Krisztián

Nagy Károly

Varga Viktor

Nozdroviczky Helga Mia

Városi Ármin Noé

Pásztor Bálint

Weisz Roland

Rácz Richárd

 

Székely Szófia

 

Vöröss Vencel József

 

 

3.A
Osztályfőnök: Bogár Gyöngyi

3.B
Osztályfőnök: Szabó Márta

Berneczei Kira Réka

Begitter Nikolett Evelin

Biró Péter Gergő

Béres Szófia

Csige Fanni Zsófia

Bíró Borisz Levente

Hoang Minh Quan

Burani Suhayb Omaro Ahmed

Imre Botond Árpád

Celik Yasemin Seyda

Kelemen-Terray Lili Annabell

Csatay Veronika

Kertész Janka

Csomor Ákos

Kis-Gazda Kitti Sára

Csordás Zoltán István

Kovacev Mladen

Deák Dézi

Kövesi Szabolcs Gergő

Glatz Levente Bendegúz

Le Hoang Thúy-An

Goldoványi-Torma Alexandra Ízisz

Lucza Dorina

Gombos Botond

Marafkó Míra Flóra

Gonda Kincső

Molnár Zsófia

Horváth Hanna Bianka

Nagy Ramóna

Kulcsár Ivett

Pap Krisztina Judit

Lakházi Richárd

Sevecsek Nóra Izabella

Major-Nemes Marcell

Szabó Virág

Makai Vanda

Szabó Ákos Dániel

Németh Tamás Kornél

Szénás Sára Kincső

Ódor Bence

Szigeti Simon

Saldinger Maja Lili

Szőcs Márk

Somogyi Anna

Szöllősi Botond Levente

Szőke Szilárd

Szűcs Máté

Takács Máté László

Tóth Bíborka

Vizsolyi Márk

Tóth Laura

 

Tóth Melitta

 

Tóth-Pál Izabella

 

Varga Attila Csaba

 

Vass Jászai Jázmin

 

 

3.C
Osztályfőnök: Dubán Elvíra

4.A
Osztályfőnök: Horváth Lászlóné

Csík András Zoltán

Ágoston Réka

Demeter Laura Petra

Apostol Bianka Hanna

Gróf Eliza

Bense Thuy-Bao Zsanett

Gyurcsik Regina Elizabeth

Berlik Csanád

Imre Levente Károly

Constantin Raul Bence

Imre Antónia Szilvia

Fülöp Dániel

Juhász Kristóf

Hegedüs Márton Mátyás

Juhász Marcell

Hun Eszter Izabella

Kadók Bence Gábor

Jablonszky Lili Kíra

Karagkounis Jorgos

Koródy László

Kiss Norbert

Kovács Péter

Kiss Réka Szonja

Kurucz Szonja

Major Ádám

Lawag Fuentes John Paul

Marczinkech Botond

Molnár Zalán

Miklusicsák Máté

Nagy Ákos Domonkos

Nagy Milán

Pető Csenge

Naszády Ádám

Rácz Kornélia Kinga

Németh Hajnal

Rádó Ármin

Nyilas Nimród Zsombor

Ráth András

Sivák Johanna

Simon Krisztina Nikolett

Sztojka András Lucián

Szentmiklóssy Nina Szaffi

Takács Dorina

Tar Viktória Augusztina

Tóth Bernadett

Tóth Vivien Anasztázia

Tóth Márk Patrik

Vajda Norbert

Varga Bálint Mihály

Zhang Weiming

Varga Bernadett

 

Vuong Sy Hoang

 

 

4.B
Osztályfőnök: Varga Attila

4.C
Osztályfőnök: Némethné V. Gyöngyi

Agárdi Sára

Andi Boglárka Napsugár

Árva Ádám József

Campián Liza

Bárány Tamás István

Dobi Dénes

Baráz Kornél

Fabu Ábel Ferenc

Bartos Réka

Faludy Flóra Panna

Binder Dominika

Fehér Molli Janka

Blahó Viktor

Fóthi Attila Márton

Boros Anna Napsugár

Gábor Dániel

Havasi Gergő

Gondos Dominik Noel

Horváth Ákos Bence

Imrei Szonja

Izsák András Krisztián

Imrei Zsombor

Kerekes Zalán

Kádas Márk

Kis Levente Csanád

Markóczy Mia Szonja

Kiss Balázs

Marton Kíra

Kondella Dániel

Mikus Árpád Roland

Ladunga Marcell

Molnár Zorka Andrea

Lakatos Hilda

Nagy Ambrus

Lakatos Krisztián

Nagy Nikolett

Lelovics Péter Márk

Osváth Gréta

Melovics Marcell

Perczel Virág

Nagy-Kiskovács Zoltán András

Pulyi Lili

Nuszbaum Richard

Szabó Lajos Marcell

Piszmán Imre Koppány

Szekeres Péter Bence

Truong Duc Phananh

Szelecz Patricia

Truong Ngoc Vianh

Timon Nikoletta Dóra

Uliczki André Vincent

Vöröss Ferenc Vilmos

Varga Zétény

 

 

FELSŐ TAGOZAT

5.A
Osztályfőnök: Huisz Csilla

5.B
Osztályfőnök: dr. Kerekesné Papp Katalin

Ács Viktória Anna

Antal Míra

Biró Anna Elizabet

Bajnóczi Eszter

Durmus Enes

Bognár Richárd László

Essen Ronaldó Nándor

Dani Sándor

Follinus Maja

Ferbert Flóra

Gondos Vivien Dóra

Friedrich Lilla

Heczendorfer András Bence

Garamvölgyi Tamara

Kiss Vivien Mercédesz

Gróf Amira

Kocsis Dániel

Kiss Hanna Sára

Krajczár Vivien

Kiss András

Molnár Lolita Viktória

Koltai Kornél

Molnár Martin

Kromer Lili Petra

Nagy Dorina Zorka

Maigut Zita Klára

Szabó Balázs

Nagy Tibor Sándor

Szőcs Zalán

Sárvári Bálint

Tóth Alexander Péter

Sinka Dávid

Varga Veronika

Szelecz Péter

Városi Ábel Bánk

Tantman Bianka Lili

 

Vágó Péter Attila

 

6.A
Osztályfőnök: Tamás Gábor

6.B
Osztályfőnök: Faludi Ildikó

Berki Ádám

Agárdi Boglárka

Berneczei Dóra Jázmin

Bartos Boglárka

Berzi Melinda Zsófia

Batalov Bence Kristóf

Borsos Bernadett Szilvia

Biró Dávid

Csomor Ádám

Celik Alper Fatih

Gábor Ádám

Csernyik ErikGyula

Hoppál Réka Rebeka

Csokai Szintia

Imre Armand Egon

Holló Levente Pál

Kafka Emma

Horváth Ádám

Kovács Ádám Sándor

Ignácz András János

Molnár-Horgos Kristóf

Ilosvay Eszter Míra

Nagy Tímea Krisztina

Karkus Lili Mirtill

Nuszbaum Henriett

Kovács Linda

Pákozdi Mira

Lakatos Attila Kevin

Palkó Boglárka Petra

Mérő Dominik András

Péter Balázs Renátó

Nagy Nikoletta Zoé

Stampf Laura

Nagy Diána

Stampf Levente

Nagy Tímea

Szabó Botond

Nguyen Hoang Duong

Szécsy Kitti Hajnalka

Nguyen Thuy Ha-Phuong

Tóth Noémi

Pulyi Fanni

Stumpf Olivér Márk

Radics Márk

 

Sárvári Míra

 

Soós Laura Hanna

 

Sztojka Andor

 

Teremi Flóra

 

Tran Hien Long

 

7.A
Osztályfőnök: Mészárosné S. Zsuzsanna

7.B
Osztályfőnök: Simon Edina

Balogh Richárd Roland

Balogh Felicita

Celik Hamza Seyit

Bolla Bence Jenő

Ferencz Botond

Ignácz Eszter Bernadett

Földvári Krisztián

Kardos Kevin Leó

Hirth Ádám

Koronczi Fanni Lili

Kisignácz Zoé Patrícia

Kovács Péter

Nagy Dorián Kristóf

Kozák Evelin Liána

Őri Vivien Aletta

Lakatos Rebeka Tímea

Rafael Pál

Mohácsi Dániel

Serfőző Gergő

Piros Roland

Szabó István

Rein Vilmos József

Tóth Ádám

Riggio Francesco Michele

Városi Bendegúz Álmos

Szabó Levente Márk

 

Timon Henrietta Eszter

 

Varga Balázs István

 

Varga Bence Bálint

 

Varga Virág Viktória

 

Zámbó Tamás

 

Zsigó Roland Sándor

 

8.A
Osztályfőnök: Geszler Józsefné

 

Apostol Patrik Péter

 

Balogh Klaudia

 

Binder Beatrix

 

Bolya Benjámin

 

Dézsmási Gergely

 

Hajdu László Márk

 

Kisberdó Balázs

 

Kovács Boglárka Erika

 

Lakatos Mirjam Mercédesz

 

Lakatos Martin Gábor

 

Litkei Kármen

 

Moldován Renáta

 

Molnár Nóra Mariann

 

Pákozdi Luca

 

Papp Krisztián Miklós

 

Szücs Noémi

 

Tombor Attila

 

Vágó Zsuzsanna Kornélia