Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\0-szgya.png

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Budapest XVI. Kerület

 

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\1-beiratkozas.png

BEIRATKOZÁS

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\2-etkezes.png

ÉTKEZÉS

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\3-infok.PNG

TÁJÉKOZTATÓK

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\4-osztalyok.png

OSZTÁLYOK

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\5-dolgozok.png

DOLGOZÓK

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\6-eredmenyek.png

EREDMÉNYEK,

FOTÓALBUM

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\7-regi-cikkek.png

RÉGI CIKKEK

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\8-rolunk.png

RÓLUNK,

ALAPÍTVÁNY

Leírás: C:\www.szgyaiskola.hu-DOC-HTML\icons\9-kontakt.png

KAPCSOLAT

 

INFORMÁCIÓK, DOKUMENTUMOK DOLGOZÓK RÉSZÉRE:

BEJELENTKEZÉS

 

 

A 2018/2019-ES TANÉVRE FELVETT TANULÓK NÉVSORA

OSZTÁLYBONTÁSOK:

>> 1.A osztály

>> 1.B osztály

>> 1.C osztály

 

 

A gyermek neve

1

Arany Marcell Dávid

2

Bába Vencel András

3

Balázs Bence

4

Balázs Zalán

5

Bari Ha Phuong

6

Benke Nikol

7

Béres Barbara

8

Berlik Bianka Nóra

9

Biró Boglárka

10

Buhály Bendegúz

11

Chen Muze

12

Elkán Zselyke Lia

13

Erdős Zorka

14

Farkas Péter Bence

15

Farkas Zalán

16

Fülöp Réka

17

Glatz Emese Boglárka

18

Gogosz Elena

19

Gogosz Gvendolin

20

Grmantik Krisztofer

21

Gróf Korina

22

Gróf Tamara

23

Hajagos-Tóth Zoltán

24

Halász Botond

25

Hefinger Endre

26

Heinrich Fanni

27

Herpai Botond

28

Horváth Zétény

29

Hüttner Hunor Levente

30

Izsák Lilla Anna

31

Karkus Vince

32

Kozma Bendegúz

33

Le Hoang Thu-Uyen

34

Lengyel Laura

35

Lóránt Bence József

36

Magyar Botond Áron

37

Magyar Hanga

38

Matuska Melinda Anna

39

Melovics Lora Boglárka

40

Molnár Petra

41

Molnár Vince László

42

Müller Levente Tamás

43

Nagy Benjámin Marcell

44

Naszády Gergely

45

Nguyen Uyen Nhi Kitti

46

Oroszi Anna

47

Papszt Gyula

48

Pávó Emese

49

Rádóczi Édua

50

Radványi Roland Zalán

51

Rápolthy Marcell

52

Siegl Luca Hajna

53

Simon Stella Amira

54

Sivák Dániel

55

Sólyom-Pigai Ákos

56

Sramkó-Herman Barnabás

57

Stumpf Mátyás Szebasztian

58

Szabó Boldizsár

59

Szabó Flóra

60

Szabó Máté

61

Szabó Örs Bendegúz

62

Szabó-Csomor Mascha

63

Szőke Szonja

64

Takács Nikolett Éva

65

Takács Zétény Gábor

66

Tamási Katalin Julianna

67

Tóth Bence

68

Tóth Tamás Dominik

69

Tóth-Adonyi Dorka

70

Tran Thai Huy Viktor

71

Varga Vilmos

72

Vermes András

73

Virág Milán

74

Xiao Bang

75

Yang Fengmao

76

Zsilinszki Márk

 

 

BEIRATKOZÁS LEENDŐ ELSŐSÖK SZÁMÁRA

KEDVES SZÜLŐK !!!

LEENDŐ ELSŐS BEÍRATKOZÁS IDŐPONTJA:

·       2018. április 12. (csütörtök) 8:00 – 19:00 óra között,

·       2018. április 13. (péntek) 8:00 – 19:00 óra között.

HELYSZÍN:

·       1161 Budapest, Csömöri út 20. szám alatti Szent-Györgyi Albert felső tagozatos általános iskola.

A BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK:

·       A gyermek nevére kiállított személyi azonosító,

·       A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány,

·       Óvodai szakvélemény,

vagy tankerületi szakértői bizottság szakértői véleménye,

vagy sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.

Minden kedves szülőt és gyermeket szeretettel várunk!

 

Tisztelettel: Vezetőség

 

 

2017 - Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Budapest XVI. Kerület