Tisztelt Szülők!

Az iskolakezdés hatalmas lépés minden kisgyermek és szülő életében. Az iskolaválasztás felelősségteljes döntés a szülők részére. A következő tanévre ezt a folyamatot szeretnénk a legjobb tudásunk szerint segíteni, támogatni. Honlapunk segítségével, elektronikus elérhetőségeinken és telefonon keresztül minden tudnivalót megosztunk Önökkel. Iskolahívogató foglalkozások keretében ismerkedhetnek meg iskolánk új programjával, a tanító kollégákkal. Honlapunkon elhelyezünk minden fontos információt iskolánkról az induló első osztályokról. A további új dolgokat is itt fogjuk megjeleníteni. Minél szélesebb körű tájékoztatóinkkal szeretnénk Önöknek segítséget nyújtani ebben a felelősségteljes döntésben.
Minden kedves szülőt és gyermeket szeretettel várunk iskolahívogató foglalkozásainkra!

Üdvözlettel:
Tóth András intézményvezető

Beiratkozás időpontja és helyszíne

Időpont: 2024. április 18-19. 08:00 - 19:00
Helyszín: 1161 Budapest, Csömöri út 142.